Kurumsal Kapsayıcı Başarılı

25 yıllık deneyim ve birikimle finansal hayatın kurumsal güveniyiz. Hayatın her alanında riskleri doğru yönetmek, dengeli bir yapı kurmak için çalışmalarımıza devam ediyor, reel sektöre ve bireylere, genişleyen hizmet ağımız ile ulaşıyoruz. Etki alanı sürekli genişleyen ve dünyanın en iyi kredi bürolarından biri olarak kabul edilen KKB olarak, aldığımız ödüller başarımızı kanıtlıyor.

kurumsal-degerlerimiz

2022 FAALİYET RAPORU

13
Son üç yıldaki
toplam ödül sayısı

Kuvvet Kalite Büyüme

Çalışmalarımızda fark yaratmamızı sağlayan Ar-Ge Merkezimiz ile finans ve bankacılık sektörünün gelişimine ve büyümesine katkı sağlıyoruz. Anadolu Veri Merkezimiz tüm sektörlere olağanüstü durum merkezi ve yerli bulut teknolojileri hizmetlerini sunuyor. Üniversite ve sanayi iş birlikleri, girişim desteklerimizle geleceğe yenilikçi ufuklar açıyor, kaliteli ve yenilikçi ürünleri üyelerimizin kullanımına sunmanın gururunu yaşıyoruz.

slider-2

2022 FAALİYET RAPORU

89
Ürün ve hizmet sayısı

findeks-logo

Kolay Kullanışlı Benzersiz

2014 yılında bireylere ve reel sektöre yönelik olarak tasarlanan finansal hizmet platformu Findeks, kolay ve kullanışlı sistemiyle benzersiz bir deneyim sunuyor. Findeks Karekodlu Çek Sistemi ile şeffaf ve güvenli bir ticari hayat için önemli bir adım atılıyor. Kullanıcı sayısı istikrarlı şekilde artan Findeks, sürekli güncelleniyor, yenileniyor, geleceğin finansal hayatını şekillendiriyor.

slider-3

2022 FAALİYET RAPORU

6+ milyon
Findeks kullanıcı sayısı

Kabiliyet Keşif Bilgi

Finansal hayata olduğu kadar toplumsal gelişime katkıyı da önemsiyoruz. Finans sektörüne katma değer sağlayan KKB’nin bu başarısının ardında, alanında uzman ve nitelikli çalışan kadrosundan aldığı güç bulunuyor. Lisans eğitimlerini tamamlayarak mezun olan gençlerin istihdama katılımını destekliyoruz. Ayrıca Haziran ayında başlattığımız Kredi Okuryazarlık Haftası ile bireylerin ve kurumların, bilgi sahibi olmalarını sağlıyor, toplumsal farkındalığı artırıyoruz.

slider-4

2022 FAALİYET RAPORU

550
Çalışan sayısı

YÖNETİM

yonetim-image

YÖNETİM KURULU BAŞKANI'NIN MESAJI

Sürdürülebilir bir gelecek için güven vermek

Ekosistemimizin her kademesine fayda sağlamak, sürdürülebilir bir gelecek için güven vermek adına üretmeyi ve çalışmayı sürdüreceğiz.

findeks findeks-2

FAALİYETLERİMİZ

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YAKLAŞIMI

surdurulebilirlik

Etkin Çevresel Değerlendirme Sistemleri

DETAYLI BİLGİ

ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRMESİ

cevresel-etki-degerlendirmesi

Uçtan uca yaşam döngüsü yöntemi

DETAYLI BİLGİ

TOPLUMSAL KATKIMIZ

toplumsal-katkimiz

Toplumsal duyarlılığı artırma projeleri

DETAYLI BİLGİ

FİNANSAL BİLGİLER