Kurum İçi Sosyal Sorumluluk

Kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerinde Kredi Kayıt Bürosu çalışanları da rol alıyor.

KKB Koşu Takımı İyilik Peşinde Koşmaya Devam Etti

KKB kurumsal koşu takımı, 12 Kasım 2017 tarihinde gerçekleşen Vodafone İstanbul Maratonu’nda 10 ve 15km mesafelerde Adım Adım oluşumunun desteklediği Tohum Otizm Vakfı yararına koşarak önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır. Maratonda yer alan mesafeler belirlenen sürelere göre başarıyla tamamlanırken, KKB’nin kurumsal koşu takımının bireysel katkılarıyla toplanan toplam 11.816 TL ile 15 çocuğun hayatına dokunulmuştur.

Cerebral Palsy’ler İçin Atılan Her Adım Bir Umut Oldu

Steptember projesinde yer alarak Türkiye’de 65 kurum arasına giren KKB, toplam 8.178 TL bağış ile 15. Sırada, 5.252.605 adım ile 23. Sırada yer almıştır. Atılan adımlar sayesinde CP’li çocukların Steptember kapsamında yaklaşık 50 seans hizmet alması sağlanmıştır.

KKB Sosyal Sorumluluk Kulübü

Gönüllü KKB çalışanlarının oluşturduğu KKB Sosyal Sorumluluk Kulübü yıl boyunca toplumun her kesimine fayda sağlayacak çeşitli faaliyetler gerçekleştirmiştir. Kulübün faaliyetleri arasında çocuk esirgeme kurumlarına yardım, Kızılay iş birliğiyle kan bağışı organizasyonları, kurum içi kermesler, hayvan barınaklarına destek ve ihtiyaç sahibi okullara kitap, dergi, DVD ve oyuncak bağışı yer almaktadır. Bunun yanı sıra kurum çalışanlarının oluşturduğu müzik grubunun düzenlediği yardım konserleri ile toplanan bağışlar KAÇUV ve Koruncuk Vakfı’na aktarılmıştır.