Kurumsal İletişim

Basın yansımaları, sosyal sorumluluk çalışmaları ve iletişim faaliyetleri bu alanda…

Kredi Kayıt Bürosu(KKB) kurumsal iletişim faaliyetlerine sürdürülebilirlik esası ile yön vererek kurumsal farkındalığı artırma özelinde farklı çalışmalar yürütüyor.

Bankacılık ve finans sektörüne sunduğu katma değerli ürün ve hizmetlerin yanı sıra reel sektör ve bireylere sunduğu hizmetlerle finansal okuryazarlığı ve toplumsal bilinci artırmaya yönelik projeleri hayata geçiriyor. Her projesine sosyal sorumluluk ve toplumsal fayda bilinci ile yön veren KKB, bu çalışmalara yönelik iletişim kampanyaları geliştiriyor. Yazılı ve görsel medyada ve çeşitli platformlarda bunları paydaşları ile buluşturuyor.

Kredi Kayıt Bürosu ve alt markaları adına yürütülen iletişim faaliyetlerine yönelik basın yansımaları, projeler, iletişim kampanyaları hakkında detaylı bilgiye bu alandan ulaşabilirsiniz.

Created with Sketch.

Basın Odası

Basın bültenleri, yazılı ve görsel basın yansımaları bu alanda…

Kredi Kayıt Bürosu ve alt markalarına ilişkin tarih bazlı basın bülteni arşivine, gazete ve dergilerdeki haber yansımalarına ilişkin kupürlere ve görsel basında yer alan TV kayıtlarına bu alandan ulaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Kredi Kayıt Bürosu sosyal sorumluluk bilinci ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile topluma katma değer yaratmak için çalışmalarını devam ettiren KKB, yürüttüğü tüm projelerde çalışanlarının da rol almasını önemsiyor.

DETAYLI BİLGİ
Created with Sketch.
Created with Sketch.

Sponsorluklar

Birçok alanda yürüttüğü faaliyetlerle katma değer yaratan KKB, birbirinden değerli projelere destek veriyor.

Kredi Kayıt Bürosu, başta finans olmak üzere çeşitli alanlardaki projeleri destekliyor. Sponsorluk taleplerinizi sponsorluk@kkb.com.tr adresine iletebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

Görsel Galeri

Video ve logoların yanı sıra pek çok içerik bu alanda…

Kredi Kayıt Bürosu’nun faaliyetlerine ilişkin pek çok video ve kurumsal logo dosyalarına farklı alternatifler ile galeri alanından ulaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ
Created with Sketch.